R U OKAY Dacales 40mm
SKU: EDRUOKAYBRAND: SFD Sugar Decorations
R U OKAY DACALES
Handmade in Quality Royal Icing
Each piece approx 38-40 mm in daimeter
Total of 150 pieces in Box
(EDRUOKAY)
| SKU | EDRUOKAY |
| Brand | SFD Sugar Decorations |
| Shipping Weight | 0.5000kg |
| Shipping Width | 0.160m |
| Shipping Height | 0.050m |
| Shipping Length | 0.320m |
| Shipping Cubic | 0.002560000m3 |
| Unit Of Measure | Box |
Be The First To Review This Product!
Help other Statewide Food Distributors users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
More From This Category
SKU: AI27976-1
8mm SHINY RED Cachous 1kg by Amarischia
$30.90
SKU: ED3495L
Christmas Assortment #2 40mm (96)
$44.35
SKU: ED-SANTA25
Santa Decoration 25mm (Box 128)
$44.25
SKU: ED3420S
3D Santa 25mm (Box 32)
$28.80
SKU: ED3490L
Assorted Christmas Decoration 40mm (Box 96)
$43.65
SKU: ED3425S
3D Christmas Santa & Snowman 25mm (32)
$36.40
SKU: ED3921
Christmas Wreath 40mm (96)
$37.00
SKU: ED3495S
Christmas Assortment #2 25mm (180)
$64.10