Double Candy Canes 40mm (Box 96)
SKU: ED3408BRAND: SFD Sugar Decorations
Double Candy Canes Sugar Decorations.
Handmade in Quality Royal Icing
Each piece approx 40mm high
Total of 96 pieces in Box
(ED3408)
| SKU | ED3408 |
| Brand | SFD Sugar Decorations |
| Shipping Weight | 0.2900kg |
| Shipping Width | 0.160m |
| Shipping Height | 0.050m |
| Shipping Length | 0.320m |
| Shipping Cubic | 0.002560000m3 |
| Unit Of Measure | Box |
Be The First To Review This Product!
Help other Statewide Food Distributors users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Others Also Bought
SKU: ED3419L
Santa Waving Sugar Decoration 40mm (Box 96)
$45.60
SKU: ED3498
White Cross 33mm (120)
$37.85
SKU: ED-TIFFBOW-BLK
Tiffany Bow 20mm BLACK (200)
$26.15
More From This Category
SKU: ED3402S
Presents Assorted Colours 25mm (Box 180)
$56.85
SKU: ED3402L
Presents Assorted Colours 40mm (Box 96)
$32.95
SKU: ED3407
3D Christmas Tree 35mm (32)
$29.50
SKU: ED-SNMAN25
Snowman Decoration 25mm (Box 128)
$39.60
SKU: EDTREE
Christmas Tree Sugar Decoration 40mm
$41.80
SKU: ED3495L
Christmas Assortment #2 40mm (96)
$44.35
SKU: ED3495S
Christmas Assortment #2 25mm (180)
$64.10
SKU: ED3420L
3D Santa 40mm (Box 32)
$33.40