Slip Board 3" Silver Square 1.5mm (100)
SKU: CBC1.5-SS03BRAND: Statewide Food Distributors
Silver Square Slice Board
3" Square
1.5mm Thickness
No Tab
Pack of 100
(CBC1.5-SS03)
| SKU | CBC1.5-SS03 |
| Brand | Statewide Food Distributors |
| Shipping Weight | 1.0000kg |
| Shipping Width | 0.100m |
| Shipping Height | 0.160m |
| Shipping Length | 0.100m |
| Shipping Cubic | 0.001600000m3 |
| Unit Of Measure | Pack |
Be The First To Review This Product!
Help other Statewide Food Distributors users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
More From This Category
SKU: CB1-SS100
Slip Board 100mm Silver Square 1.5mm Thick (100)
$6.05
SKU: CBT-SS100-50
Tab Slice Board 100mm Square SILVER (50)
$5.85
SKU: CBT-G120X75
Tab Slice Board 120 x 75mm Rect GOLD (100)
$10.46
SKU: CBT-SR100-50
Tab Slice Board 100mm Round SILVER (50)
$5.85
SKU: CBT-S95X55
Tab Slice Board 95 x 55mm Rect SILVER (100)
$10.46
SKU: CB1-GS100
Slip Board 100mm Gold Square 1.5mm Thick (100)
$6.08
SKU: CBT-BR80
Tab Slice Board 80mm Circle BLACK (100)
$9.10
SKU: CBT-GS100-50
Tab Slice Board 100mm Square GOLD (50)
$5.85