Tab Slice Board 100mm Square SILVER (50)
SKU: CBT-SS100-50BRAND: Statewide Food Distributors
Silver Square Tab Board
100mm Square
1.5mm Thickness
Pack of 50
(CBT-SS100-50)
| SKU | CBT-SS100-50 |
| Brand | Statewide Food Distributors |
| Shipping Weight | 0.4000kg |
| Shipping Width | 0.100m |
| Shipping Height | 0.080m |
| Shipping Length | 0.100m |
| Shipping Cubic | 0.000800000m3 |
| Unit Of Measure | Pack |
Be The First To Review This Product!
Help other Statewide Food Distributors users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Others Also Bought
SKU: RD-PGL-GREY
Progel Colour - Grey 25g
$7.20
SKU: LA-09LO876
Lorann Oils Apple Flavor 3.7ml
$4.65
SKU: BG-PC350RG
Mini Rose Gold Foil Baking Cup (50pk)
$2.35
More From This Category
SKU: CB1-SS100
Slip Board 100mm Silver Square 1.5mm Thick (100)
$6.05
SKU: CBT-G120X75
Tab Slice Board 120 x 75mm Rect GOLD (100)
$10.46
SKU: CBT-SR80
Tab Slice Board 80mm Round SILVER (100)
$10.46
SKU: CBT-SS55
Tab Slice Board 55mm Square SILVER (100)
$9.79
SKU: CBC1.6-350X125WP
Slip Board 350 x 125mm - 1.6mm White PE Coated (1
$28.65
SKU: CBT-GS100-50
Tab Slice Board 100mm Square GOLD (50)
$5.85
SKU: CBT-BR80
Tab Slice Board 80mm Circle BLACK (100)
$9.10
SKU: CB1-SR100
Slip Board 100mm Silver Round 1.5mm Thick (100)
$6.05