Patty Pan Foil Red #550 (500)
SKU: PP-F550REDBRAND: Statewide Food Distributors
(PP-F550RED)
| SKU | PP-F550RED |
| Brand | Statewide Food Distributors |
| Shipping Weight | 0.3200kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.080m |
| Shipping Length | 0.250m |
| Shipping Cubic | 0.001600000m3 |
| Unit Of Measure | ea |
Be The First To Review This Product!
Help other Statewide Food Distributors users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
More From This Category
SKU: BG-PC500GR
Standard #550 Green Foil Baking Cup (50pk)
$3.75
SKU: BG-RGBL439
Bloom Baking Cup ROSE GOLD (24pk)
$4.45
SKU: PP-F700LTGRN
Patty Pan Foil Light Green #700 (500)
$38.20
SKU: PP-F550GOLD
Patty Pan Foil Gold #550 (500)
$35.00
SKU: BG-PC500PP
Standard #550 Pastel Pink Foil Baking Cup (50pk)
$3.75
SKU: BG-PC500G
Standard #550 Gold Foil Baking Cup (50pk)
$3.75
SKU: PP-F700GLD
Patty Pan Foil Gold #700 (500)
$38.20
SKU: PP-F360RED
Foil Pan #360 Red (500)
$21.50