Foil Pan Dark Green #700 (500)
SKU: PP-F700DGRNBRAND: Statewide Food Distributors
(PP-F700DGRN)
| SKU | PP-F700DGRN |
| Brand | Statewide Food Distributors |
| Shipping Weight | 0.3000kg |
| Shipping Width | 0.070m |
| Shipping Height | 0.350m |
| Shipping Length | 0.070m |
| Shipping Cubic | 0.001715000m3 |
| Unit Of Measure | SL500 |
Be The First To Review This Product!
Help other Statewide Food Distributors users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
More From This Category
SKU: BG-PC500S
Standard #550 Silver Foil Baking Cup (50pk)
$3.75
SKU: PP-F360ORNGE
Foil Pan #360 Orange (500)
$21.50
SKU: PP-F550RGLD
Patty Pan Foil Rose Pink #550 (500)
$35.00
SKU: PP-F550HPINK
Patty Pan Foil Hot Pink #550 (500)
$35.00
SKU: BG-PC408G
Standard #408 Gold Foil Baking Cup (50pk)
$3.40
SKU: PP-F360RED
Foil Pan #360 Red (500)
$21.50
SKU: BG-PC500G
Standard #550 Gold Foil Baking Cup (50pk)
$3.75
SKU: PP-F360HPINK
Foil Pan #360 Hot Pink (500)
$21.50