Foil Pan #360 Silver (500)
SKU: PP-F360SILVERBRAND: Statewide Food Distributors
(PP-F360SILVER)
| SKU | PP-F360SILVER |
| Brand | Statewide Food Distributors |
| Shipping Weight | 0.2000kg |
| Shipping Width | 0.300m |
| Shipping Height | 0.050m |
| Shipping Length | 0.050m |
| Shipping Cubic | 0.000750000m3 |
| Unit Of Measure | ea |
Be The First To Review This Product!
Help other Statewide Food Distributors users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
More From This Category
SKU: PC-380CHOC
Patty Pan Confeta 380 Brown (500)
$13.55
SKU: PC-380ORNG
Patty Pan Confeta 380 Orange (500)
$14.40
SKU: PP-F360WHITE
Foil Pan #360 White (500)
$21.50
SKU: PC-380PPNK
Patty Pan Confeta 380 Lolly Pink (500)
$14.40
SKU: PP360-CHOC
Patty Pan #360 Chocolate (500)
$4.68
SKU: PC-380PURP
Patty Pan Confeta 380 Purple (500)
$14.40
SKU: PP390-CHOC
Patty Pan #390 Chocolate (500)
$6.21
SKU: PC-360CHOC
Patty Pan Confeta 360 Choc (500)
$13.20