Drop Flower 5 Petal Med 25mm Asstd (Box 150)
SKU: ED3246BRAND: SFD Sugar Decorations
Assortment with orange
(ED3246)
| SKU | ED3246 |
| Brand | SFD Sugar Decorations |
| Shipping Weight | 0.4100kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.040m |
| Shipping Length | 0.320m |
| Shipping Cubic | 0.001024000m3 |
| Unit Of Measure | Box |
Be The First To Review This Product!
Help other Statewide Food Distributors users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Others Also Bought
SKU: ED3104
Flower 5 Petal Baby Yellow 1cm (150)
$30.00
SKU: ED3214
Flower 5 petal Blue Small 2cm (Box 200)
$46.30
SKU: ED3217
Flower 5 petal Mauve Sm 2cm (Bx 200)
$48.75
SKU: ED3213
Flower 5 petal Pink 2cm (Box 200)
$46.30
SKU: ED3256
Flower Frangipani Petite 25mm Pink (Box 66)
$26.00
SKU: HA4023
Cupcake and Cookie Textured Tops Whimsy Bloom
$9.86
SKU: ED3123
Blossom 2cm Yellow (Bx 200)
$27.15
SKU: ED3221
Flower 5 Petal Lavender 2cm (Box 200)
$47.50
More From This Category
SKU: ED7020
Flower Large White 5 Petal 33mm (200)
$23.00
SKU: ED7030
Flower Daisy Swirl 25mm White (Box 180)
$38.70
SKU: ED3280
Frangipani Petite White 25mm (66)
$23.22
SKU: ED3281
Frangipani Small White 30mm (32)
$24.75
SKU: ED3390H
Mini Daisy 22mm Hangsell (12pk)
$4.85
SKU: ED7040
Flower Daisy Swirl 25mm Pink (Box 180)
$30.00
SKU: ED3391
Flower Daisy Small 32mm White (Box 64)
$23.85
SKU: ED7003
Flower 5 Petal Large Lemon 33mm (128)
$23.00