Loyal No 20 Open Star STD Tip
SKU: LO-LTS020RPBRAND: Loyal Bakeware
LOYAL NO. 20 OPEN STAR STANDARD TUBE
- Ideal for piping stars, shells, borders, rosette and flower work
- Professional grade
- Stainless steel
- Seamless
- Made in Korea
- Use with STANDARD coupler LTSDC01 (uncarded) / LTSDC01RP (carded)
(LO-LTS020RP)
| SKU | LO-LTS020RP |
| Barcode # | 9341671009253 |
| Brand | Loyal Bakeware |
| Shipping Weight | 0.1000kg |
| Shipping Width | 0.100m |
| Shipping Height | 0.020m |
| Shipping Length | 0.050m |
| Shipping Cubic | 0.000100000m3 |
| Unit Of Measure | Box |
Be The First To Review This Product!
Help other Statewide Food Distributors users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Others Also Bought
SKU: LO-LTS1MRP
Loyal No 1M Open Star MED Tip
$2.95
SKU: LO-LTS199RP
Loyal No 199 Open Star STD Tip
$2.95
More From This Category
SKU: LO-LTS6KRP
Loyal No 6K Drop Flower MEDIUM Tip
$2.95
SKU: LO-LTS065RP
Loyal No 65 Leaf STD Tip
$2.95
SKU: LO-LTS1BRP
Loyal No 1B Drop Flower MED/LGE Tip
$3.95
SKU: LO-LTS081RP
Piping No 81 Specialty STD
$2.95
SKU: LO-LTS127RP
Loyal No 127 Petal MED Tip
$2.95
SKU: LO-LTS6BRP
Loyal No 6B Open Star MED Tip
$3.85
SKU: LO-LTS098RP
Loyal No 98 Specialty STD Tip
$2.95
SKU: LO-LTS1ARP
Loyal No 1A Round MED Tip
$2.95