Loyal MDF Board 5mm BLACK SQUARE 16"
SKU: CBMBS16BRAND: Loyal Bakeware
(CBMBS16)
| SKU | CBMBS16 |
| Barcode # | 9341671003480 |
| Brand | Loyal Bakeware |
| Shipping Weight | 0.5000kg |
| Shipping Width | 0.410m |
| Shipping Height | 0.005m |
| Shipping Length | 0.410m |
| Shipping Cubic | 0.000840000m3 |
| Unit Of Measure | ea |
Be The First To Review This Product!
Help other Statewide Food Distributors users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
More From This Category
SKU: CB4-BR10
4mm MDF Board Black Round 10"
$2.80
SKU: CB4-BS14
4mm MDF Board Black Square 14"
$5.06
SKU: CB4-BR08
4mm MDF Board Black Round 08"
$2.36
SKU: CB4-BR12
4mm MDF Board Black Round 12"
$4.16
SKU: CB4-BR04
4mm MDF Board Black Round 04"
$1.24
SKU: CB4-BR19
4mm MDF Board Black Round 19"
$6.36
SKU: CB4-BS18
4mm MDF Board Black Square 18"
$6.19
SKU: CB4-BS04
4mm MDF Board Black Square 04"
$1.24