LOYAL MDF Board 5mm Black Square 14"
SKU: CBMBS14BRAND: Loyal Bakeware
(CBMBS14)
| SKU | CBMBS14 |
| Brand | Loyal Bakeware |
| Shipping Weight | 0.5200kg |
| Shipping Width | 0.350m |
| Shipping Height | 0.005m |
| Shipping Length | 0.350m |
| Shipping Cubic | 0.000612000m3 |
| Unit Of Measure | ea |
Be The First To Review This Product!
Help other Statewide Food Distributors users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
More From This Category
SKU: CB4-BR04
4mm MDF Board Black Round 04"
$1.24
SKU: CB4-BR22
4mm MDF Board Black Round 22"
$6.75
SKU: CBMBR11
Loyal Masonite Board Black Round 11"
$2.80
SKU: CB4-BS12
4mm MDF Board Black Square 12"
$4.16
SKU: CB4-BR06
4mm MDF Board Black Round 06"
$1.55
SKU: CB4-BR11
4mm MDF Board Black Round 11"
$3.49
SKU: CB4-BR07
4mm MDF Board Black Round 07"
$1.91
SKU: CB4-BS15
4mm MDF Board Black Square 15"
$5.40