Gold Oyster Tray 117x165x13mm - OY 1
SKU: V9L23100BRAND: Novacart
Packs of 50 or Cartons of 400
Cardboard tray coupled with gold PET film - Novacart logo on the back
The OY ART 1 tray is made of cardboard coupled with pet film, resistant to food fats, ideal for pastries.
The elegant design, in gold color, makes it suitable for the presentation of the finished product.
117 x 165 x 13 mm
(V9L23100)
| SKU | V9L23100 |
| Barcode # | 8051768081175 |
| Brand | Novacart |
| Shipping Weight | 0.0150kg |
| Shipping Width | 0.130m |
| Shipping Height | 0.002m |
| Shipping Length | 0.170m |
| Shipping Cubic | 0.000044000m3 |
| Unit Of Measure | ea |
Be The First To Review This Product!
Help other Statewide Food Distributors users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Others Also Bought
SKU: PA-24MAC55
24 Macaron Box with Divider - Large Macarons
SKU: BF-BANCRUMB
Banana Crumble by Berry Fresh 60g
$16.95
More From This Category
SKU: BCR01612
Mini Baking Case Rectangular - 100 pack
$16.95
SKU: CON-B13
Confeta Milkboard Cake Tray SMALL - 185x125x45 (20
$25.15
SKU: BCR01612H
Mini Baking Case Rectangular - Hangsell 25 Pack
$6.95