Foil Pan Dark Green #550 (500)
SKU: PP-F550DGRNBRAND: Statewide Food Distributors
(PP-F550DGRN)
| SKU | PP-F550DGRN |
| Brand | Statewide Food Distributors |
| Shipping Weight | 0.3000kg |
| Shipping Width | 0.070m |
| Shipping Height | 0.350m |
| Shipping Length | 0.070m |
| Shipping Cubic | 0.001715000m3 |
| Unit Of Measure | SL500 |
Be The First To Review This Product!
Help other Statewide Food Distributors users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
More From This Category
SKU: PP-F360BLACK
Foil Pan #360 Black (500)
$21.50
SKU: PP-F360SILVER
Foil Pan #360 Silver (500)
$21.50
SKU: PP-F550RGLD
Patty Pan Foil Rose Pink #550 (500)
$35.00
SKU: BG-PC350S
Mini Silver Foil Baking Cup (50pk)
$2.35
SKU: PP-F700LTGRN
Patty Pan Foil Light Green #700 (500)
$38.20
SKU: PP-F700WHT
Patty Pan Foil White #700 (500)
$38.20
SKU: PA2036
Patty Pan Foil Pink #700 (500)
$28.95
SKU: PP-F700RED
Patty Pan Foil Red #700 (500)
$38.20