Foil Pan #360 Aqua (500)
SKU: PP-F360AQUABRAND: Statewide Food Distributors
High Quality Wrapper
#360 Mini Cupcake Size
30mm Base x 21mm Wall
Foil Outer with Paper Lining
Fluted Sides
Ideal for Chocolates, Rum Balls, Choc Truffles and other Mini Cupcakes
(PP-F360AQUA)
| SKU | PP-F360AQUA |
| Brand | Statewide Food Distributors |
| Shipping Weight | 0.1350kg |
| Shipping Width | 0.040m |
| Shipping Height | 0.040m |
| Shipping Length | 0.250m |
| Shipping Cubic | 0.000400000m3 |
| Unit Of Measure | ea |
Be The First To Review This Product!
Help other Statewide Food Distributors users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Others Also Bought
SKU: CC9110P
Pearlescent Lustre Angels Aura
$6.95
SKU: CCBOX1-HE
1 Hole Cupcake Box WHITE - Tag Handle
SKU: LTC360GLD
Mini Patty Pans #360 GOLD FOIL 100pc
$5.45
SKU: LTC360SLV
Mini Patty Pans #360 SILVER FOIL 100pc
$5.45
SKU: CK-78-250L1
CK Jimmies Lavender NPHO 6LB Bulk
$22.90
SKU: EA-ST-ACOW
Animal Cow Stencil
$8.55
More From This Category
SKU: PC-380CHOC
Patty Pan Confeta 380 Brown (500)
$13.55
SKU: PC-380ORNG
Patty Pan Confeta 380 Orange (500)
$14.40
SKU: PP-F360WHITE
Foil Pan #360 White (500)
$21.50
SKU: PC-380PPNK
Patty Pan Confeta 380 Lolly Pink (500)
$14.40
SKU: PP360-CHOC
Patty Pan #360 Chocolate (500)
$4.68
SKU: PC-380PURP
Patty Pan Confeta 380 Purple (500)
$14.40
SKU: PP390-CHOC
Patty Pan #390 Chocolate (500)
$6.21
SKU: PC-360CHOC
Patty Pan Confeta 360 Choc (500)
$13.20