Eye Dropper 2 Pack
SKU: HA2050BRAND: Roberts Edible Craft
Eye Droppers are fantastic for measuring and adding flavours and oils to your cooking applications.
They also then make very handy storage lids for your bottles.
They come in a packet of 2 droppers.
(HA2050)
| SKU | HA2050 |
| Barcode # | 9311589100090 |
| Brand | Roberts Edible Craft |
| Shipping Weight | 0.0200kg |
| Shipping Width | 0.050m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.050m |
| Shipping Cubic | 0.000025000m3 |
| Unit Of Measure | twin |
Be The First To Review This Product!
Help other Statewide Food Distributors users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
You May Also Like
SKU: CO8000
Vanilla Flavouring 30ml
$4.75
SKU: CO9030
Almond Oil Flavour 30ml
$5.95
SKU: CO9060
Caramel Oil Flavour 30ml
$5.95
SKU: CO9070
Cherry Oil Flavour 30ml
$5.95
SKU: CO9005
Coconut Oil Flavour 30ml
$7.40
SKU: CO9020
Lemon Oil Flavour 30ml
$5.95
SKU: CO9010
Lime Oil Flavour 30ml
$8.00
SKU: CO9090
Cherry Brandy Liqueur Flavour 30ml
$8.00
Others Also Bought
SKU: CO9080
Orange Liqueur Flavour 30ml
$6.40
SKU: SP-3102
Sweetapolita Buried Treasure Sprinkle Medley Delux
$11.99
SKU: IN514507-1
CHOCKEX SUPREME MB Chocolate 900g
$13.75
More From This Category
SKU: CO8130
Raspberry Flavouring 30ml
$4.75
SKU: CO8050
Passionfruit Flavouring 30ml
$4.75
SKU: CO9120
Irish Cream Liqueur Flavour 30ml
$6.40
SKU: CO9130
Salted Caramel Artisan Flavour 30ml
$5.95
SKU: CO9085
Kahlua Liqueur Flavouring 30ml
$8.00
SKU: CO9105
Whiskey Liqueur Flavour 30ml
$8.50
SKU: CO9145
Cookies & Cream Artisan Flavour 30ml
$5.95
SKU: CO8160
Mango Flavouring 30ml
$7.50