Chocolate Mould Sea Shells Small (Ea)
SKU: C3419BRAND: Roberts Edible Craft
Chocolate mould with small seashell shapes.
- All shapes 3.5 x 3.5 cm
- 4 g Finished Chocolate Piece
(C3419)
| SKU | C3419 |
| Barcode # | 9311589100908 |
| Brand | Roberts Edible Craft |
| Shipping Weight | 0.0330kg |
| Shipping Width | 0.020m |
| Shipping Height | 0.240m |
| Shipping Length | 0.220m |
| Shipping Cubic | 0.001056000m3 |
| Unit Of Measure | ea |
Be The First To Review This Product!
Help other Statewide Food Distributors users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
More From This Category
SKU: C3456
Mould Xmas Plum Pudding (Ea)
$3.55
SKU: BNCES0210
Butterfly Silicone Mould
$10.00
SKU: C3420
Chocolate Mould Girls Cabbage and Strawberry Patch
$3.55
SKU: C3410
Chocolate Mould 3D Seashells with Recipe Card
$3.55
SKU: C3416
Mould Chess (Ea)
$3.55
SKU: C3417
Chocolate Mould Square Fillings with Recipe Card
$3.55
SKU: LO-MTAS600
Acetate Sheets 600x400mm (50) Martellato
$72.30