Stencil Small Harlequin Cake Side
SKU: HA8120BRAND: Designer Stencils
(HA8120)
| SKU | HA8120 |
| Barcode # | 9341625002774 |
| Brand | Designer Stencils |
| Shipping Weight | 0.0400kg |
| Shipping Width | 0.250m |
| Shipping Height | 0.001m |
| Shipping Length | 0.360m |
| Shipping Cubic | 0.000090000m3 |
| Unit Of Measure | ea |
Be The First To Review This Product!
Help other Statewide Food Distributors users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Others Also Bought
SKU: HA8010
Stencil Train with Track Side
$6.98
SKU: MM-MMO-09
Marvelous Molds - Polka Dots Silicone Onlay
$30.00
SKU: MM-MMO-1417
Marvelous Molds - Sparkling Bubbles Silicone Onlay
$30.00
More From This Category
SKU: EA-ST-FIELDS
Grande Fields Stencil
$8.55
SKU: EA-ST-JEWEL
Grande Jewel Stencil
$8.55
SKU: EA-ST-STNIGHT
Starry Night Stencil
$8.75
SKU: EA-ST-GRFOUNT
Grande Fountain Stencil
$8.55
SKU: EA-ST-THUNDER
Thunderbolt Stencil
$8.55
SKU: HA9140
Stencil Five Scroll Set
$18.57
SKU: EA-ST-GRCHEVRON
Grande Chevron Stencil
$8.55
SKU: HA9200
Stencil Mini Shell Icon Cupcake Set
$4.46