Cake Box 7x7x3" Whiteboard with Window
SKU: SFD-W773MBRAND: Statewide Food Distributors
350GSM Whiteboard Tab Lock Box
Cake Box with clear top window
300GSM White Milkboard
Flat packed with easy tab lock at front
Supplied in bundles of 25 or cartons of 100
(SFD-W773M)
| SKU | SFD-W773M |
| Brand | Statewide Food Distributors |
| Shipping Weight | 0.0520kg |
| Shipping Width | 0.380m |
| Shipping Height | 0.002m |
| Shipping Length | 0.290m |
| Shipping Cubic | 0.000220000m3 |
| Unit Of Measure | ea |
Be The First To Review This Product!
Help other Statewide Food Distributors users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Others Also Bought
SKU: CCBOX12-P
12 Hole Cupcake Box Select Insert (ea)
From $1.35
SKU: CCBOX6PP-P
6 Hole Cupcake Box PASTEL PINK Select Insert (ea)
From $1.40
SKU: LO-CMB2LW
Colour Mill GLOSS FROST White Buttercream - 2L
$24.50
More From This Category
SKU: LO-CBXS10
Loyal Cake Box 10x10x6" with Top Window
$2.29
SKU: LO-CBXS08
Loyal Cake Box 8x8x6" with Top Window
$1.85