Bling Diamante 7cm Letter U
SKU: ONDUBRAND: Lemon Tree
High Quality Sparkling 7cm Diamante Silver Bling
(ONDU)
| SKU | ONDU |
| Brand | Lemon Tree |
| Shipping Weight | 0.0300kg |
| Shipping Width | 0.110m |
| Shipping Height | 0.005m |
| Shipping Length | 0.210m |
| Shipping Cubic | 0.000116000m3 |
| Unit Of Measure | ea |
Be The First To Review This Product!
Help other Statewide Food Distributors users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Others Also Bought
SKU: SFD2119115BP
Ribbon Satin Merry Christmas Mistletoe White Pink
$8.50
SKU: CON-8X8X5-500
Cake Box 8x8x5in 500um PE Milkboard (100)
$89.90
SKU: MCM-947506
3D Geo Heart Extra Large Silicone Mould
$11.95
More From This Category
SKU: ONDY
Bling Diamante 7cm Letter Y
$6.95
SKU: ONDZ
Bling Diamante 7cm Letter Z
$6.95
SKU: ONDJ
Bling Diamante 7cm Letter J
$6.95
SKU: ONDH
Bling Diamante 7cm Letter H
$6.95
SKU: ONDC
Bling Diamante 7cm Letter C
$6.95
SKU: ONDI
Bling Diamante 7cm Letter I
$6.95
SKU: ONDG
Bling Diamante 7cm Letter G
$6.95
SKU: ONDD
Bling Diamante 7cm Letter D
$6.95