Wilton Std Basketweave Tip #46
SKU: W402-46BRAND: Wilton
This basketweave tip makes both smooth and ribbed stripes. Tip works with standard bags and couplers.
(W402-46)
| SKU | W402-46 |
| Brand | Wilton |
| Shipping Weight | 0.0800kg |
| Shipping Width | 0.050m |
| Shipping Height | 0.050m |
| Shipping Length | 0.070m |
| Shipping Cubic | 0.000175000m3 |
| Unit Of Measure | ea |
Be The First To Review This Product!
Help other Statewide Food Distributors users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Others Also Bought
SKU: ED3250
Cupcake Rose W/Leaves 2.5cm Pink (Box 32)
$23.95
SKU: CON-10X10X4-500
10x10x4" Cake Box PE Milkboard (100)
$89.45
SKU: B084-500UM-WA
PE Milkboard WA Style 8x8x4 Cake Box (100)
$51.00
More From This Category
SKU: W418-4
Wilton Round Tip #4
$2.07
SKU: W418-1
Wilton Round Tip #1
$2.07
SKU: W418-67
Wilton Leaf Tip #67
$2.07