Standard #408 White Foil Baking Cup (50pk)
SKU: BG-PC408WBRAND: Papyrus & Co
Standard White Foil Baking Cups (50 pack)
High quality foil baking cups (packs of 50) are now available in convenient hangsell packaging.
Size: Base: 44mm
(BG-PC408W)
| SKU | BG-PC408W |
| Brand | Papyrus & Co |
| Shipping Weight | 0.3000kg |
| Shipping Width | 0.040m |
| Shipping Height | 0.100m |
| Shipping Length | 0.040m |
| Shipping Cubic | 0.000160000m3 |
| Unit Of Measure | 500/ |
Be The First To Review This Product!
Help other Statewide Food Distributors users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
More From This Category
SKU: PC-408PPINK
Patty Pan Confeta 408 Pastel Pink (500)
$18.00
SKU: PC-408LPNK
Patty Pan Confeta 408 Lolly Pink (500)
$18.00
SKU: PC-408PURP-GH
Patty Pan Confeta 408 Purple Gingham (500)
$20.50
SKU: PC-408BLSLV-HT
Patty Pan Confeta 408 Blue/Silver High Tea (500)
$20.50
SKU: PC-408PBLUE-PD
Patty Pan Confeta 408 Blue/White Polka Dots (500)
$20.50
SKU: PC-408BLUE
Patty Pan Confeta 408 Blue (500)
$18.00
SKU: PC-408REDW-PD
Patty Pan Confeta 408 Red/White Polka Dots (500)
$20.50
SKU: PC-408PGRN
Patty Pan Confeta 408 Pastel Green (500)
$18.00