Rose Std No Calyx 70mm (Box 16)
SKU: ED3179BRAND: SFD Sugar Decorations
70mm Rose No Calyx
(ED3179)
| SKU | ED3179 |
| Brand | SFD Sugar Decorations |
| Shipping Weight | 0.7740kg |
| Shipping Width | 0.320m |
| Shipping Height | 0.050m |
| Shipping Length | 0.350m |
| Shipping Cubic | 0.005600000m3 |
| Unit Of Measure | Box |
Be The First To Review This Product!
Help other Statewide Food Distributors users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
More From This Category
SKU: ED3623
English Rose 80mm (Box 16)
$26.50
SKU: ED3622
English Rose 50mm (Box 18)
$29.90
SKU: ED6155C
Dog Rose with Black Stamen 100mm (Box 12)
$99.00
SKU: ED3145
Rose Classic 45mm (Box 18)
$28.50
SKU: ED-SHPLW
Peony Heirloom White Extra Large 140mm - Each
$19.50
SKU: ED3143
Rose Classic 70mm (Box 16)
$29.20
SKU: ED3384
Rose Large 50mm Pink (Box 18)
$27.65
SKU: ED3176
Rose Std with Calyx 50mm (Box 18)
$30.75