NUMBER 9 - Rainbow Glitter Topper
SKU: CC-NO9GLBRAND: Cake and Candle
Rainbow Glitter NUMBER 9 Cake Topper
Put the finishing touches on your celebration cake with this gorgeous contemporary cake topper from Cake & Candle.
Dimensions: approximately 80mm (height) plus 80mm spike.
Hangsell packaged, ready to sell.
Designed in Australia by Cake & Candle in 2021.
(CC-NO9GL)
| SKU | CC-NO9GL |
| Brand | Cake and Candle |
| Shipping Weight | 0.2000kg |
| Shipping Width | 0.200m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.100m |
| Shipping Cubic | 0.000200000m3 |
| Unit Of Measure | ea |
Be The First To Review This Product!
Help other Statewide Food Distributors users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Others Also Bought
SKU: ZBG-RD-SUBNZ
Rolkem Super Bronze 10ml
$5.95
SKU: FC-BRONZE
Faye Cahill Lustre Bronze 20ml
$12.75
More From This Category
SKU: CC-LPOCHP
HAPPY BIRTHDAY - Pink Opaque/Pink Layered Topper
$14.55
SKU: CC-NO6GL
NUMBER 6 - Rainbow Glitter Topper
$11.35
SKU: CC-HBSSGL
HAPPY BIRTHDAY - Rainbow Glitter Topper
$12.55
SKU: CC-NO2GL
NUMBER 2 - Rainbow Glitter Topper
$11.35
SKU: SC-WBOY
IT'S A BOY - White Cake Topper
$13.50
SKU: SC-MNUM21
TWENTY ONE - Mirror Cake Topper
$13.50
SKU: SC-MNUM30
THIRTY - Mirror Cake Topper
$13.50
SKU: SC-MHAPPY
HAPPY BIRTHDAY - Mirror Cake Topper
$13.50