Foil Pan #360 White (500)
SKU: PP-F360WHITEBRAND: Statewide Food Distributors
High Quality Wrapper
#360 Mini Cupcake Size
30mm Base x 21mm Wall
Foil Outer with Paper Lining
Fluted Sides
Ideal for Chocolates, Rum Balls, Choc Truffles and other Mini Cupcakes
(PP-F360WHITE)
| SKU | PP-F360WHITE |
| Brand | Statewide Food Distributors |
| Shipping Weight | 0.1350kg |
| Shipping Width | 0.040m |
| Shipping Height | 0.040m |
| Shipping Length | 0.250m |
| Shipping Cubic | 0.000400000m3 |
| Unit Of Measure | ea |
Be The First To Review This Product!
Help other Statewide Food Distributors users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
More From This Category
SKU: PC-340CHOC
Patty Pan Confeta 340 Chocolate (1000)
$17.90
SKU: PP-F360RPINK
Foil Pan #360 Rose Pink (500)
$21.50
SKU: PC-380CHOC
Patty Pan Confeta 380 Brown (500)
$13.55
SKU: PC-360BLK
Patty Pan Confeta 360 Black (500)
$13.20
SKU: PC-398WHT
Patty Pan Confeta 398 White (500)
$14.65
SKU: PP-F360BROWN
Foil Pan #360 Brown (500)
$21.50
SKU: PC-390BLK
Patty Pan Confeta 390 Black (500)
$13.60
SKU: PP-F360BLACK
Foil Pan #360 Black (500)
$21.50