MONDO MDF Board Silver Square 13"
SKU: 01MO393BRAND: Mondo
(01MO393)
| SKU | 01MO393 |
| Brand | Mondo |
| Shipping Weight | 0.4400kg |
| Shipping Width | 0.330m |
| Shipping Height | 0.005m |
| Shipping Length | 0.330m |
| Shipping Cubic | 0.000545000m3 |
| Unit Of Measure | ea |
Be The First To Review This Product!
Help other Statewide Food Distributors users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
More From This Category
SKU: CB4-SS12
4mm MDF Board Silver Square 12"
$4.16
SKU: CB4-SR05
4mm MDF Board Silver Round 05"
$1.35
SKU: CB4-SS14
4mm MDF Board Silver Square 14"
$5.06
SKU: CBMSS10
5mm Loyal Masonite Board Silver Square 10"
$2.85
SKU: CB4-SS06
4mm MDF Board Silver Square 06"
$1.55
SKU: CB4-SS05
4mm MDF Board Silver Square 05"
$1.35
SKU: CB4-SR04
4mm MDF Board Silver Round 04"
$1.24
SKU: CB4-SR08
4mm MDF Board Silver Round 08"
$2.36