MONDO 5mm MDF Board Silver Square 12"
SKU: 01MO392BRAND: Mondo
(01MO392)
| SKU | 01MO392 |
| Brand | Mondo |
| Shipping Weight | 0.3800kg |
| Shipping Width | 0.300m |
| Shipping Height | 0.005m |
| Shipping Length | 0.300m |
| Shipping Cubic | 0.000450000m3 |
| Unit Of Measure | ea |
Be The First To Review This Product!
Help other Statewide Food Distributors users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
More From This Category
SKU: CB4-SS07
4mm MDF Board Silver Square 07"
$1.91
SKU: CB4-SS05
4mm MDF Board Silver Square 05"
$1.35
SKU: CB4-SS11
4mm MDF Board Silver Square 11"
$3.49
SKU: CB4-SS15
4mm MDF Board Silver Square 15"
$5.40
SKU: CB4-SR15
4mm MDF Board Silver Round 15"
$5.40
SKU: CB4S1113
4mm MDF Board Silver Rectangle 11x13in
$3.83
SKU: CB4S1216
4mm MDF Board Silver Rectangle 12x16in
$4.39
SKU: CBMSR08
5mm MDF Board SILVER Round 08" LOYAL
$2.10