MEDLEY SPRINKLES - BURGUNDY 65G
SKU: 09OT623BRAND: Over The Top
Edible Bling 65G
Add a touch of Bling to your Creation
100% Edible
Allegen Free
Avilable in 13 Differant vibrant Lovable Colours
Made in China
(09OT623)
| SKU | 09OT623 |
| Brand | Over The Top |
| Shipping Weight | 0.0100kg |
| Shipping Width | 0.025m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.025m |
| Shipping Cubic | 0.000006000m3 |
| Unit Of Measure | ea |
Be The First To Review This Product!
Help other Statewide Food Distributors users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
More From This Category
SKU: SP-1170
Sweetapolita Flower Child Sprinkle Medley 100g
$10.00
SKU: SP-PARTYUSA
Sweetapolita PARTY IN THE USA 165g
$24.95
SKU: BG-SP-SROD1
Sprinks Silver Rods 75g
$6.20
SKU: 09OT619
MEDLEY SPRINKLES - YELLOW 65G
$4.50
SKU: BG-SPGLAMR500
Sprinks GLAM ROCK Sprinkles - 500g
$19.90
SKU: 09OT548
Bling GALAXY MIX- 1kg
$19.80
SKU: BG-SP-MPROD
Sprinks Matte Pink Rods 75g
$5.95
SKU: RE-INCRED
Roberts INCREDIBLES Sprinkle Mix 80g
$4.95