Loyal Masonite Board Black Round 11"
SKU: CBMBR11BRAND: Loyal Bakeware
MASONITE ROUND CAKE BOARDS - BLACK 11"
- 5mm Masonite board for strength and stability
- Matt black
- Lightly embossed
- Food grade
- Each board individually shrink wrapped + barcode
(CBMBR11)
| SKU | CBMBR11 |
| Brand | Loyal Bakeware |
| Shipping Weight | 0.2400kg |
| Shipping Width | 0.280m |
| Shipping Height | 0.005m |
| Shipping Length | 0.280m |
| Shipping Cubic | 0.000392000m3 |
| Unit Of Measure | ea |
Be The First To Review This Product!
Help other Statewide Food Distributors users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Others Also Bought
SKU: IC3004
Icing Bakels Pettinice Red 750g
$10.00CLICK for Bulk Pricing
SKU: CB4-BR11
4mm MDF Board Black Round 11"
$3.49
SKU: CB4-BR12
4mm MDF Board Black Round 12"
$4.16
More From This Category
SKU: CB4-BS08
4mm MDF Board Black Square 08"
$2.59
SKU: CB4-BR22
4mm MDF Board Black Round 22"
$6.75
SKU: CB4-BR06
4mm MDF Board Black Round 06"
$1.55
SKU: CB4-BS09
4mm MDF Board Black Square 09"
$2.81
SKU: CBMBR06
LOYAL MDF Board 5mm Black Round 06"
$1.40
SKU: LO-CBMBREC12
Loyal MDF Board 5mm BLACK Rectangle 12x18 inches
$4.41
SKU: CB4-BS07
4mm MDF Board Black Square 07"
$1.91
SKU: CB4-BR07
4mm MDF Board Black Round 07"
$1.91