LOYAL 5mm MDF Board Silver Square 16in
SKU: CBMSS16BRAND: Loyal Bakeware
(CBMSS16)
| SKU | CBMSS16 |
| Brand | Loyal Bakeware |
| Shipping Weight | 0.8400kg |
| Shipping Width | 0.400m |
| Shipping Height | 0.007m |
| Shipping Length | 0.400m |
| Shipping Cubic | 0.001120000m3 |
| Unit Of Measure | ea |
Be The First To Review This Product!
Help other Statewide Food Distributors users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
More From This Category
SKU: CB6-SS20
6mm MDF Board Silver Square 20in
$10.13
SKU: CB6-SR12
6mm MDF Board Silver Round 12in
$4.50
SKU: CB6-SR15
6mm MDF Board Silver Round 15in
$5.96
SKU: CB6-SS14
6mm MDF Board Silver Square 14in
$5.29
SKU: CB6-SR19
6mm MDF Board Silver Round 19"
$9.79
SKU: CB6-SS13
6mm MDF Board Silver Square 13in
$5.18
SKU: CB6-SR18
6mm MDF Board Silver Round 18in
$8.66
SKU: CB6-SR13
6mm MDF Board Silver Round 13in
$4.95