Lorann Oils Mango Flavor 3.7ml
SKU: LA-09LO967BRAND: Lorann Oils
Mango Super Strength is a versatile tropical powerhouse that is sure to add a refreshing sweetness to your favorite confections.
1 dram = about 1 teaspoon
Kosher certified • Gluten-free • Soluble in water
(LA-09LO967)
| SKU | LA-09LO967 |
| Barcode # | 29300000152 |
| Brand | Lorann Oils |
| Shipping Weight | 0.0500kg |
| Shipping Width | 0.020m |
| Shipping Height | 0.040m |
| Shipping Length | 0.020m |
| Shipping Cubic | 0.000016000m3 |
| Unit Of Measure | ea |
Be The First To Review This Product!
Help other Statewide Food Distributors users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
More From This Category
SKU: LA-09LO976
Lorann Oils Peppermint Oil 3.7
$4.65
SKU: LA-09LO956
Lorann Oils Cotton Candy Flavor 3.7ml
$4.65
SKU: LA-09LO980
Lorann Oils Raspberry Flavor 3.7ml
$4.65
SKU: LA-09LO957
Lorann Oils Cran-Raspberry Flavor 3.7ml
$4.65
SKU: LA-09LO977
Lorann Oils Pineapple Flavor 3.7ml
$4.65
SKU: LA-09LO889
Lorann Oils Cheesecake Flavor 3.7ml
$4.65
SKU: LA-09LO961
Lorann Oils Grape Flavor 3.7ml Best Before 02/2024
$4.65
SKU: LA-09LO982
Lorann Oils Strawberry Flavor 3.7ml
$4.65