Hibiscus Med White (12)
SKU: ED-HIB-WHTBRAND: SFD Sugar Decorations
High Quality Hibiscus Medium White Sugar Decoration (12pc)
Impress your customers with these stunning white Hibiscus flowers.
- Box of 12
- Approx 90mm (3.5")
(ED-HIB-WHT)
| SKU | ED-HIB-WHT |
| Brand | SFD Sugar Decorations |
| Shipping Weight | 0.4000kg |
| Shipping Width | 0.310m |
| Shipping Height | 0.060m |
| Shipping Length | 0.310m |
| Shipping Cubic | 0.005766000m3 |
| Unit Of Measure | Box |
Be The First To Review This Product!
Help other Statewide Food Distributors users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Others Also Bought
SKU: ED3255
Flower Frangipani Small 30mm Lemon (Box 32)
$23.15
SKU: ED3257
Flower Frangipani Small 30mm Pink (Bx 32)
$22.88
SKU: ED3130
Cattleya Orchid White 60-65mm (Box 25)
$35.00
More From This Category
SKU: ED3237S
Poinsettia Spray (1)
$10.95
SKU: ED-CAMELIA
White Camelia 75mm (Box of 16)
$33.00
SKU: ED-MAGNOLIA
White Magnolia Large 110mm (Box of 12)
$144.00
SKU: ED-BRIAR-LG
Briar Rose 100mm LARGE (Box of 9)
$36.00
SKU: ED-MAGNOLIA-S
White Magnolia Large 110mm (1)
$16.50
SKU: ED-AGAP-BNCH
Christmas Agapanthus Bunch - 10 pcs
$66.20
SKU: ED-HELLEBORE
Red Hellebore 100mm (Box of 6)
$66.00
SKU: ED-GPEON-WH
Garden Peony Medium - White (8)
$52.55