Gold Oyster Tray 217x299x22mm - OY 5
SKU: V9L23104BRAND: Novacart
Packs of 50 or Cartons of 200
Cardboard tray coupled with gold PET film - Novacart logo on the back
The OY ART 5 tray is made of cardboard coupled with pet film, resistant to food fats, ideal for pastries.
The elegant design, in gold color, makes it suitable for the presentation of the finished product.
217 x 299 x 22 mm
(V9L23104)
| SKU | V9L23104 |
| Brand | Novacart |
| Shipping Weight | 0.0400kg |
| Shipping Width | 0.210m |
| Shipping Height | 0.002m |
| Shipping Length | 0.290m |
| Shipping Cubic | 0.000121800m3 |
| Unit Of Measure | ea |
Be The First To Review This Product!
Help other Statewide Food Distributors users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Others Also Bought
SKU: LO-LP26051
Artisan Bakers Blade / Lame 10 Blades + Cover
$9.85
SKU: WCTLL
LID White with Pet Window suits Catering Tray WCTL
$1.10
More From This Category
SKU: WCTM360
White Catering Tray Medium 360x255x80
SKU: BCR01612H
Mini Baking Case Rectangular - Hangsell 25 Pack
$6.95
SKU: CON-B13
Confeta Milkboard Cake Tray SMALL - 185x125x45 (20
$25.15
SKU: WCTLL
LID White with Pet Window suits Catering Tray WCTL
$1.10
SKU: WCTLM
LID White with PET Window suits Catering Tray WCTM
$0.80