Foil Pan #398 Gold #360 (500)
SKU: PP-F398GLDBRAND: Statewide Food Distributors
Quality Paper Lined 50gsm Foil. Fluted Sides. Ideal for Mini Cupcakes,
Mini Muffins, Chocolates and other Confectionery for that special occasion.
Why not try some "floating candles".
(38mm base x 28mm wall)
(1 1/2" base x 1 3/32" wall)
(PP-F398GLD)
| SKU | PP-F398GLD |
| Brand | Statewide Food Distributors |
| Shipping Weight | 0.4000kg |
| Shipping Width | 0.100m |
| Shipping Height | 0.040m |
| Shipping Length | 0.100m |
| Shipping Cubic | 0.000400000m3 |
| Unit Of Measure | ea |
Be The First To Review This Product!
Help other Statewide Food Distributors users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
More From This Category
SKU: INBX24-24-60
Insert for CCBOX24 -24 Hole Std 60mm (ea)
SKU: OR1001L
21st Antique Key 76mm Gold Small (EA)
$1.44
top seller
SKU: CHBOX4
4 Chocolate Box with Clear Lid 8x8x3cm
$0.95