Foil Pan #360 Christmas Green (500)
SKU: PP-F360DGRNBRAND: Statewide Food Distributors
(PP-F360DGRN)
| SKU | PP-F360DGRN |
| Brand | Statewide Food Distributors |
| Shipping Weight | 0.1000kg |
| Shipping Width | 0.050m |
| Shipping Height | 0.300m |
| Shipping Length | 0.050m |
| Shipping Cubic | 0.000750000m3 |
| Unit Of Measure | ea |
Be The First To Review This Product!
Help other Statewide Food Distributors users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
More From This Category
SKU: PP-F550LTG
Patty Pan Foil Light Green #550 (500)
$35.00
SKU: PP-F550RGLD
Patty Pan Foil Rose Pink #550 (500)
$35.00
SKU: BG-PC350W
Mini White Foil Baking Cup (50pk)
$2.35
SKU: PP-F700NAVY
Patty Pan Foil Navy #700 (500)
$38.20
SKU: PP-F360PURPLE
Foil Pan #360 Purple (500)
$21.50
SKU: PP-F360BLUE
Foil Pan #360 Blue (500)
$21.50
SKU: PP-F550WHITE
Patty Pan Foil White #550 (500)
$35.00
SKU: BG-PC500RD
Standard #550 Red Foil Baking Cup (50pk)
$3.75