Edible Ink YELLOW - BULK 1 Litre - SAVE!
SKU: EI-INK-Y-1LBRAND: Lemon Tree
Suitable for Canon and Epson Printers
Quality Edible Ink from Lemon Tree - Bulk 1 litre Bottle
Formulated for Canon and Epson printers
Intense colours and exceptional brilliance
Can be used for both bulk ink tank printers and refilling cartridges
Long shelf life
Made in Israel
1 litre Bottle
(EI-INK-Y-1L)
| SKU | EI-INK-Y-1L |
| Brand | Lemon Tree |
| Shipping Weight | 1.1000kg |
| Shipping Width | 0.090m |
| Shipping Height | 0.240m |
| Shipping Length | 0.090m |
| Shipping Cubic | 0.001944000m3 |
| Unit Of Measure | ea |
Be The First To Review This Product!
Help other Statewide Food Distributors users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
More From This Category
SKU: EI-EPS-K
Epson Edible Ink Black 100ml
$27.80
SKU: EI-EPS-M
Epson Edible Ink Magenta 100ml
$27.80
SKU: EI-CAN-Y
Canon Edible Ink Refill YELLOW 100ml
$27.90
SKU: EI-EPS-Y
Epson Edible Ink Yellow 100ml
$27.80
SKU: BG-C650
650 Edible Ink Cartridge Set Canon (5)
$135.00
SKU: EI-CAN-C
Canon Edible Ink Refill CYAN 100ml
$27.90
SKU: EI-EPS-C
Epson Edible Ink Cyan 100ml
$27.80
SKU: EI-INK-M-1L
Edible Ink MAGENTA - BULK 1 Litre - SAVE!
$165.00