Cupcake Wrapper Pearl Pink Easter Bunny (12)
SKU: FL2096BRAND: Lemon Tree
Beautiful Lasercut Cupcake Wrappers
Base Diameter of 50mm
For those Special Cupcakes
Pack of 12 in Hangsell Bag
(FL2096)
| SKU | FL2096 |
| Brand | Lemon Tree |
| Shipping Weight | 0.0200kg |
| Shipping Width | 0.100m |
| Shipping Height | 0.005m |
| Shipping Length | 0.270m |
| Shipping Cubic | 0.000135000m3 |
| Unit Of Measure | Pk12 |
Be The First To Review This Product!
Help other Statewide Food Distributors users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Others Also Bought
SKU: ED3266H
Carrots Hangsell (12pk)
$3.95
SKU: BG-SP-RABBIT
Sprinks Pastel Easter Bunnies Mix 60g
$8.20
More From This Category
SKU: ED-EASTEGG-MM
Easter Egg Asst 40mm ((96)
$39.20
SKU: ONDCROSS
Bling Diamante 5cm Cross
$5.95
SKU: ED3266
Carrots (Box 216)
$27.50
SKU: ONDMCROSS
Bling Diamante 8cm Maltese Cross
$8.25
SKU: PC-750GRW-PD
Patty Pan Confeta 750 Green/White Polka Dot (500)
$25.75
SKU: ED3023
Non Pareils ORANGE (1Kg)
$12.95
SKU: ED-BUNEGG40-MM
Bunny with Egg Assorted 40mm (96)
$43.50
SKU: C1028
Mould 8cm Ribbed & Cracked Eggs
$3.25