Cake Dummy Round 11in x 100mm
SKU: CD411RBRAND: Statewide Food Distributors
Cake Dummy Round 11" (4 Inch Thick )
(CD411R)
| SKU | CD411R |
| Brand | Statewide Food Distributors |
| Shipping Weight | 0.0900kg |
| Shipping Width | 0.280m |
| Shipping Height | 0.100m |
| Shipping Length | 0.280m |
| Shipping Cubic | 0.007840000m3 |
| Unit Of Measure | ea |
Be The First To Review This Product!
Help other Statewide Food Distributors users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Others Also Bought
SKU: OR1011
Ornament Dbl Heart/Arrow Gold (Pk 12)
$6.84
SKU: CBC3-SS06
3mm Cake Board Std 06" Square Silver (50)
$10.30
SKU: OND07
Bling Diamante 7cm Number 7
$6.95
More From This Category
SKU: CD406R
Cake Dummy Round 06in x 100mm
$4.60
SKU: CD407R
Cake Dummy Round 07in x 100mm
$4.90
SKU: CD404R
Cake Dummy Round 04in x 100mm
$2.90
SKU: CD409R
Cake Dummy Round 09in x 100mm
$7.30
SKU: CD411S
Cake Dummy Square 11in x 100mm
$9.30
SKU: CD413R
Cake Dummy Round 13"" x 100mm
$12.50
SKU: CD418R
Cake Dummy Round 18in x 100mm
$18.50
SKU: CD414R
Cake Dummy Round 14in x 100mm
$14.70