Cake Dummy Round 09in x 75mm
SKU: CD309RBRAND: Statewide Food Distributors
Foam Cake Dummy
3"" (75mm) Thick
Brush foam with water before overlaying with fondant/icing
Sand with a scourer or similar for round edges
(CD309R)
| SKU | CD309R |
| Brand | Statewide Food Distributors |
| Shipping Weight | 0.0440kg |
| Shipping Width | 0.230m |
| Shipping Height | 0.075m |
| Shipping Length | 0.230m |
| Shipping Cubic | 0.003967000m3 |
| Unit Of Measure | ea |
Be The First To Review This Product!
Help other Statewide Food Distributors users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Others Also Bought
SKU: PC-380BLK
Patty Pan Confeta 380 Black (500)
$13.55
SKU: LA-09LO891BB
Lorann Oils Chocolate Flavor 3.7ml BEST BEFORE 06/
$4.65
SKU: CML-DEN
Colour Mill Oil Based Colour DENIM 20ml
$6.95
More From This Category
SKU: CD318R
Cake Dummy Round 18in x 75mm
$14.50
SKU: CD305R
Cake Dummy Round 05in x 75mm
$1.98
SKU: CD303R
Cake Dummy Round 03in x 75mm
$1.60
SKU: CD308R
Cake Dummy Round 08in x 75mm
$5.60
SKU: CD312R
Cake Dummy Round 12in x 75mm
$8.40
SKU: CD316R
Cake Dummy Round 16in x 75mm
$12.50
SKU: CD306R
Cake Dummy Round 06in x 75mm
$3.80
SKU: CD310R
Cake Dummy Round 10in x 75mm
$7.25