Cake Dummy Square 12in x 75mm
SKU: CD312SBRAND: Statewide Food Distributors
Foam Cake Dummy
3"" (75mm) Thick
Brush foam with water before overlaying with fondant/icing
Sand with a scourer or similar for round edges
(CD312S)
| SKU | CD312S |
| Brand | Statewide Food Distributors |
| Shipping Weight | 0.0850kg |
| Shipping Width | 0.305m |
| Shipping Height | 0.075m |
| Shipping Length | 0.305m |
| Shipping Cubic | 0.006977000m3 |
| Unit Of Measure | ea |
Be The First To Review This Product!
Help other Statewide Food Distributors users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Others Also Bought
SKU: C3298SL
Plaque Engagement Silver (Ea)
$2.60
SKU: CB6-GS14
6mm MDF Board Gold Square 14in
$5.29
More From This Category
SKU: CD316S
Cake Dummy Square 16in x 75mm
$12.50
SKU: CD310S
Cake Dummy Square 10in x 75mm
$7.25
SKU: CD303S
Cake Dummy Square 03in x 75mm
$1.60
SKU: CD315S
Cake Dummy Square 15in x 75mm
$11.40
SKU: CD313S
Cake Dummy Square 13in x 75mm
$8.90
SKU: CD305S
Cake Dummy Square 05in x 75mm
$1.98
SKU: CD307S
Cake Dummy Square 07in x 75mm
$4.60
SKU: CD302S
Cake Dummy Square 02in x 75mm
$1.38