Foil Roll Silver (870mmX 6 M )
SKU: FRS3010BRAND: Statewide Food Distributors
Cover your own custom size boards
This is the same heavy duty foil used to cover our MDF boards
870mm X 6mts = 52 M2
(FRS3010)
| SKU | FRS3010 |
| Brand | Statewide Food Distributors |
| Shipping Weight | 1.0000kg |
| Shipping Width | 0.100m |
| Shipping Height | 0.100m |
| Shipping Length | 0.900m |
| Shipping Cubic | 0.009000000m3 |
| Unit Of Measure | Roll |
Be The First To Review This Product!
Help other Statewide Food Distributors users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Others Also Bought
SKU: CD309R
Cake Dummy Round 09in x 75mm
$6.50
SKU: PC-380BLK
Patty Pan Confeta 380 Black (500)
$13.55
SKU: LA-09LO891BB
Lorann Oils Chocolate Flavor 3.7ml BEST BEFORE 06/
$4.65
More From This Category
SKU: FRG3010
Foil Roll Gold ( 870mm X 6 M
$10.75