C/C Wrapper Pearl Black Filigree (12)
SKU: FL2128BRAND: Lemon Tree
Beautiful Lasercut Cupcake Wrappers
Base Diameter of 50mm
For those Special Cupcakes
Pack of 12 in Hangsell Bag
(FL2128)
| SKU | FL2128 |
| Barcode # | 9341625003856 |
| Brand | Lemon Tree |
| Shipping Weight | 0.0200kg |
| Shipping Width | 0.100m |
| Shipping Height | 0.005m |
| Shipping Length | 0.270m |
| Shipping Cubic | 0.000135000m3 |
| Unit Of Measure | Pk12 |
Be The First To Review This Product!
Help other Statewide Food Distributors users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
More From This Category
SKU: BG-PC350G
Mini Gold Foil Baking Cup (50pk)
$2.35
SKU: PC-408ORNG
Patty Pan Confeta 408 Orange (500)
$18.00
SKU: PC-550LTGRN
Patty Pan Confeta 550 Light Green (500)
$20.85
SKU: PP-F360ORNGE
Foil Pan #360 Orange (500)
$21.50
SKU: PC-550ORNG
Patty Pan Confeta 550 Orange (500)
$20.85
SKU: PC-700LPNK
Patty Pan Confeta 700 Lolly Pink (500)
$21.45
SKU: CCG01312C
Cupcake Case Girls Design Carton 600pc
$19.00
SKU: PC-650LPNK
Patty Pan Confeta 650 Lolly Pink (500)
$19.55